Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Yes ,my lord!

Distribuiti
    Rikky
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Yes ,my lord!

Mesaj Scris de Rikky la data de Sam 12 Mai 2012 - 22:25

Hey,acesta este primul meu fic si sper ca a iesit cat de cat bine:

Capitolul 1:Au!Piatra idioata!

Sasuke nu mai tine minte exact cum a cunoscuto.Stie doar ca a fost intr-o zi cand mergea grabit la doctor,pentru ca prinsese o raceala,sau asa spera el,pentru a putea scapa de scoala.O luase printre blocuri prin naroaie,pentru a ajunge cat mai repede la doctor.La un moment dat trecu pe langa un tufis si se impiedica.
    -Au!Piatra idioata!
    Abia dupa ce incepuse sa caute ''piatra idioata'',pentru a o arunca,se uita mai bine in jur si vazu in tufis o persoana.Spun o persoana pentru ca nu isi putea da seama daca este fata sau baiat,cum era acoperita dea intregul cu o patura veche,descusuta.
    -Tuuu!Ai grija cum iti ti picioarele!urla el de cred ca lo fi auzit tot orasu.
    Intradevar,din tufis iesira doua picioare lungi si suple ,incaltate cu o pereche de sandale,cam demodate.
    Vazand ca nu primeste nici un raspuns,Sasuke prinse aceea persoana de umeri si o scoase din tufis.
    -Cere-ti scuze!spune acesta autoritar.
    Vazand ca tot nu raspunde,ii sarira si mai tare tandari.
    -Hei,cu tine vorbesc!spunand acestea incepu sa o scuture destul de bine,astfel ii cazu voalul ce ii acoperea fata angelica.
    Cand ii vazu chipul,Sasuke se opri uimit.Era o fata de vreo saptesprezece ani cu parul rozaliu asemeni florilor de ciresi,lung pana la brau,fata avea niste ochii marii verzi ca merele crude,bine conturati si un tem fara nicio inperfectune,iar buzele carnoase si rozali,il tentau sa o sarute.Ramase intepenit timp de cateva secunde in fata perfectiuni fetei,dupa care isi reveni in simturi,ii dadu drumul si pleca fara sa mai zica nimic.
    ''E doar o cersetoare frumoasa''isi spuse aruncand o privire in urma sa,cand o vazu pe fata cu mana intinsa,iar cu cealalta tinandusi patura,urmarindul.
    -Hei stai acolo!incerca sa sune dur,dar fata continua sa il urmareasca.
    Sasuke se gandi ca daca o va ignora probabil il va lasa in pace.Asa ca mari pasul fara sa mai priveasca in urma.Cand ajunse in fata cladiri doctorului privi cu teama in spate.Se simti usurat sa vada ca fata nu il mai urmarea asa ca pasi cu incredere in cladire.
    Doctorul ii spuse sa se dezbrace,sa-si dea jos camasa pentru al putea consulta.Sasuke facu intocmai,cand privirea ii ateriza pe fereastra din incapere,unde o vazu pe fata ciudata privindul.
    ''Ah,e doar ea''se gandi''DOAR EA?Ce cauta aici?''se panica.Nu stia ce sa faca,mai ales ca era in toata splendoarea abdomenului sau dezgolit,acum cum mai avea sa scape de ea?
    Doctorul iesi pentru a scrie reteta,lasandul singur.Sasuke se ridica si ii facu semn fetei sa plece.
    -Dispari,hai pleaca!Nu ma mai urmari!Vazand ca fata nu il baga in seama trase draperiile facand oarecum intunric in incapere.Intre timp intra si doctorul in salon:
    -Vai,ce intuneric e aici!spuse doctorul tragand la loc draperiile.Asa acum te vad mai bine.
    Sasuke privi disperat catre fereastra si fu mai mult decat usurat sa vada ca fata plecase.
    -YES!ii scapa de fericire.
    Doctorul il privi nedumerit si ii recomanda sa bea multe lichide si sa nu mai umble dezbracat.
    -Offf,asta inseamna ca trebuie sa merg la scoala?Intreba Sasuke dezamagit,dar uite am febra,spunand asta isi aduse mana doctorului pe fruntea sa.
    -Nu,nu ai.
    Sasuke iesi dezamagit din cabinetul doctorului.
    -Fi-rar...spuse lovind o cutie de carton de la intrare.
    El avea parul negru ca taciunele,facut tepi la spate si ochii negri ca un abis din care nu mai puteai iesi,si acum de exemplu purta uniforma neagra de la scoala.
    Nici nu iesi bine ca in spatele lui se auzea ceva tarandu-se.''Nu-mi spune...''isi spuse privind cu groaza in urma sa.
    -La naibaaa!Disperat, se intoarse cu fata spre fata si o intreba:Ce vrei?Vrei bani?Uite...ia-i pe toti,dar lasa-ma in pace!
    Fata nu reactiona,ea doar intinse mana spre el,spre chipul sau.Sasuke se feri ca ars si se gandi:"Doar no fi surdo-muta?Tss...pacat de ea!Ce?Nu,e doar o cersetoare!
    -Hei,uite tinei si nu ma mai urmari,spuse punandui in palma banii.
    Fata se uita la ei parca neintelegand ce erau.Apoi Sasuke o inpinse usor,dar in deajuns incat ea sa se dezechilibreze si sa cada,julindusi genunchiul.Dadu sa fuga dar cand vazu ca fata sangereaza,parca ceva nu il lasa sa plece.Se apleca langa ea,si ii privi ochii limpezi ca cele mai pretioase smaralde,nici o lacrima.
    -Buna,daca nu plangi,inseamna ca nu te doare,spune ridicanduse.Deci pot pleca fara vreo datorie fata de tine,nu?
    Rozalia tot nu ii raspunse.
    -La naiba,zi ceva!Urla ca descreieratu Sasuke.
    O lacrima se prelinse pe tenul alb ca spuma laptelui al fetei,care ii aruncase lui Sasuke cea mai induiosatoare privire pe care o vazuse vreodata.O privire care ar fi inmuiat si inima unui tiran,caci Sasuke se apleca ,dandusi ochii peste cap si o lua in brate ducando spre casa sa.Deschide usa maronie si veche de la intrare si urca pana la apartamentul sau.Sasuke locuia singur.O aseza pa fata,care adormise,pe canapeaua din sufragerie si mai aduse o patura pentru a o acoperi.
    ''E chiar draguta cand doarme''isi spuse brunetul zambind''De ce zambesc ca prostul?Sta doar pana maine,pana i se vindeca rana provocata de mine.Atat.''

Acesta este primul capitol ,sper ca a iesit destul de bine,va pup
    LaVitaDiMerda
    Membru
    Membru

Re: Yes ,my lord!

Mesaj Scris de LaVitaDiMerda la data de Sam 12 Mai 2012 - 23:04

Ow ow ow ow ow! Stop cadru!
    1. Saracu Sasuke, isi face iluzii:)) Ai febra nui asa?LaughLaugh Impiedicatule!
    2. Cum naiba sa incurci niste picioare , cu o piatra? Saracul de tine...!
    3. De ce nu vorbeste Saku??? :o3
    4. Chiar asa, o fii muta?
    5:)). Ou!! Rozie!!! Saku!! Cherry! Stop aci... de ce te tii dupa el? Miaw miaw miaw...
    6. Domnisoru Sasu se simte vinovat:o3:O3

Oie! Vreau sa stiu raspunsurile la intrebari... Si vreau nextul... NEXTUL>:]>:]
    Rikky
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Rikky la data de Sam 12 Mai 2012 - 23:25

Iti voi raspunde la intrebari,deci sa incepem:
    1.Ar vrea el sa aiba febra
    2.Pai tot cu gandu la lenevitu pe acasa,crezand ca va pacali doctorul,tu crezi ca se mai uita pe unde merge?
    3.Saku nu vorbeste deoarece....vei afla tu mai tarziu
    4.Nu,nu e muta
    5.Sincera sa fiu nici mie nu stiu ce mia venit sa o fac sa se tina dupa el,o fii atrasa no comment
    6.Dap,Saku a reusit sa topeasca inima lui de cuceritor
    7.Nextu va veni maine

Sper ca te-am lamurit ca imi citesti fiicul
    Rikky
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Rikky la data de Dum 13 Mai 2012 - 1:09

Capitol dedicat lui I♥屍鬼

Capitolul 2:Nu tu Sasuke!Eu Sasuke!

Astfel Sasuke s-a dus in camra lui sa se culce caci maine avea o noua zi de scoala.
    -Frate....scoala asta da numai batai de cap!Bolborosea el asa cand auzi miscare in camera de alturi,mai precis in camera unde se afla fata.
    Heii...ce face?Piticania...vrea sa ma fure?!isi spuse acesta nervos ridicanduse din pat si indreptanduse spre usa.O deschise incet si privi prin semi-intunric ce se petrecea dincolo.Fata,pe semne,cazuse prin pat,iar acum mergea in patru labe spre usa lui.Si asta nu era tot,nu!Ar fi vrut el sa fie,dar tanara era complet...GOALA!?
    -Goala!?tipa Sasuke,cand remarca acest fapt.Adica...ea era goala in tot acest timp...doar cu patura aceea pe ea?Idioata!Spuse Sasuke lipinduse de usa.Inghiti in sec,dupa care crapa din nou usa.Marul lui Adam era cand sus ,cand jos.
    Ce sa fac?Ce sa fac?Se panica...daca...ma violeaza?Isi alunga gandurile comice spunandusi''Da sigur,nu ar putea!''Si incepu sa rada.Rasul i se transforma intr-o smiorcaiala de prost gust cand fata batu la usa lui.
    -N...nu e nimeni aici!Bravo cap-sec,acum chiar o sa te creada!
    Fata continua sa bata in usa.Atunci Sasuke aprinse lumina si cauta niste haine de ale lui pentru ea.Gasi un trucou si nuste pantaloni 3 sferturi,pe care i le aruncase tinerei.
    -Sunt ale tale!
    Dupa vreo cinci minute,deschise usa ca sa vada a reusit sa se imbrace...isi luase tricoul invers.dar cel putin nu mai reprezenta nici un pericol,dupa mintea lui Sasuke.Acesta deschise usa larg,lasand-o sa intre.
    -Ce vrei de la mine,huh?Spuse asezandu-se pe pat.Fata continuind sa il priveasca.Ai vreun nume?Pe mine ma cheama Sasuke spuse gesticuland is repetand ''Eu.....Sasuke''apoi facu semn spre ea sa ii urmeze exemplul.
    -Eu...Sasuke,spuse fata.
    -Aha,deci nu esti surda nici muta,dar tu nu esti SASUKE!Nu,nu,nu!!Tu nu Sasuke,Eu Sasuke!Tu...cine esti?
    Fata se uita nesigura in jurul ei apoi rosti:
    -Eu....
    Sasuke se lovi peste cap in semn de ,cum pot fi uni oameni asa inecati la minte?iar apoi il strafulgera gandul ca poate fata chiar nu avea nume.
    -Uhm...Nu ai nume?Pai atunci..sa vedem ce ti se potriveste...Eva!ca tot erai in costumul ei...se mai gandi putin, spunandu-si ca e un nume prea biblic.Gata!Sakura!ca orcum i parul de culoarea florilor de ciresi.Tu-aratand spre ea-Sakura!
    -Eu Sakura,zambi fata fermecator.
    Ts,nici macar nu stie ce vorbeste,poate ca ea.....
    -Sasuke!Ii spuse fata asezanduse langa el in pat.Sakiura....Sakura,se corecta,si-l inpinse astfel acum el statea intins in pat,apoi luase patura si il acoperise si era gata sa se aseze langa el,cand vocea acestuia ridicata o opri.
    -Ce faci aici?Doar nu vrei sa dormi cu mine?O privi in hainele sale,arata atat de soada cu tricoul acela mult prea larg!Tu dormi dincolo,spuse directionand cu degetul aratator.Dincolo!Fata privi spre salon,dupa care se ridica si pleca lasand usa deschis ain urma ei.
    -Zau asa!se ridica Sasuke din pat.Nu sti sa tragi usa dupa tine?O intreba retoric trantind usa.Se trezi iar zambind,spre tavan la amintirea ei.Pentru ce zambesc?Cred ca ma inebunit de tot,spuse cuibarinduse bine.
    Ziua urmatoare incepu cu urlete.Cand Sasuke deschise ochi,fata se afla pe bratul sau,in patul sau:
    -AAAAAA!!!Striga acesta mai mult decat surprins,incercand sa isi scoata mana de sub greutatea capului ei.Desi urlase atat de tare.Fata tot nu se trezise.Hei!incepu Sasuke sa se fataie,hei,da-te.DA-TE!!!Fata se trezi speriata de urletul lui Sasuke si cazu jos.Hahaha,rase acesta,asa iti trebuie!
    Sakura il privi intristata.
    -Privirea ta nu ma induioseaza,spue Sasuke.Ah sa-ti vad genunchiul!Spuse repezinduse la genunchiul fetei.La naiba...inca nu e vindecat.Apoi dintr-un salt era din nou in picioare si se duse la baie pentru a lua trusa de prim-ajutor.Se intoarse cu ea la Sakura si scoase spirtul,dezinfectata-ar fi trebuit sa faca asta ieri in loc sa se gandeasca ca ar putea fi violat-si pansata foarte bine.Gata esti ca noua!Zambi involuntar.Cand isi dadu seama deveni serios si ii spuse gesticuland:Cand buba trece...si tu treci...adica pleci.Da?
    -Da,repeta fata simplu.
    A spus 'da'?yey!deci nu voi fi obligat sa o dau afara!Ia stai putin..ma bucur prea repede...
    -Nu,a spus el atunci cu voce tare,NU!
    Fata replica dupa el'Nu'.
    Stiam eu...habarn nu are ce vorbeste...se intrista acesta.Nu mai am timp,trebuie sa plec...oare e in regula daca o las aici?
    Desi stia ca va regreta,si ca fata va face ce vrea ea,Sasuke ii spuse:
    -Plec la scoala.Sakura sta aici,si la ''aici'',arata cu degetul spre podea.Nu deschide usa la nimeni,nu umbla la foc,nu-mi fura sau distruge lucrurile!Dupa ce spuse toate astea pleca si incuie usa dupa el.
    LaVitaDiMerda
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de LaVitaDiMerda la data de Dum 13 Mai 2012 - 1:44

awwww ce draguuuts! mersi mult de dedicatie:* Mersi de mesaj... si de raspunsuri:D

Acum sa trecem la fic. Doamne! Este foarte foarte foarte foaaaarte frumos... bun deci acum incep sa cred ca Saku e ceva fantoma, strigoi, inger, demon, sirena ceva:))LaughLaugh Serios acum. Ce ciudat. Dar imi place. si inca o data. multumesc pentru dediktsie:*KissKiss Ma simt onorata:D Dar stii nu trebuia:))
    Vreau sa vad ce face Saku... Saraca, ca su se omoare pe acolo:o3
    In cap urmator, ai sa imi zici , ce se intampla nui asa?:>
    Sasu s-a indragostit???
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 12 Iun 2012 - 22:21

Buna Big Hug
    Imi place si ficul asta, insa ar trebui sa ai mai multa grija la greselile de tastare.
    Sakura este bolnava? Think
    Ciudat... nu-mi dau seama ce ar fi putut cauta singura..goala...acoperita doar de o patura Neutru
    Imi dau seama ca Sasuke s-a indragostit Laugh)) Ce bine imi pare!
    Astept capitolul urmator.
    Spor la scris Kiss
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 21 Iul 2012 - 21:51

Sa incep cu inceputul, ca asa este frumos
    Imi pare rau ca nu am trecut inainte pe la ficul tau Stiu, trebuie sa fiu pedepsita Titlul m-a atras, foarte mult Ideea nu am mai intalnit-o pana acum Este ceva deosebit
    Ce cauta Sakura acoperita doar cu o singura patura?
    Sas'ke s-a indragostit?
    Foarte frumos. Vreau next-ul urgent!
    spor la scris si multa imaginatie!
    Kira
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 26 Aug 2012 - 9:19

Fic inchis pentru inactivitate, n-ai mai postat de mai bine de trei luni. Daca doresti redeschiderea lui, da-mi un mp.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 23 Mai 2017 - 0:27