╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

buna:)

Distribuiti

Coffe
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 10/05/2012

buna:)

Mesaj Scris de Coffe la data de Joi 10 Mai 2012 - 21:22

Hey uitati ca am venit si eu pe aici. Ma numesc Andreea sunt di Iasi si imi place sa desenez, sa cunosc lumea si in special sa imi fac priteni. Sper ca voi sa faceti parte dintre ei. In restu nu stiu ce ati vrea sa stiti voi despre mine asa ca astept intrebari de la voi. Hi!

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 06/09/2011

Re: buna:)

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Vin 11 Mai 2012 - 10:32

Buna Andreea! Smile
    Bine ai venit! Big smile
    Sper ca-ti place la ni si sa-ti faci mlti prieteni, printre care si eu Angel
    Nu uita ttusi e regulament Wink
    Acum intrebari:
    Ce-ti place sa desenezi?
    Ce animale iti plac?
    Ce culri iti plac?
    Ce anime-uri iti plac?
    C-am atat. Astept raspuns si sa fii activa. Whistling
    See Ya! Big Hug

NEKKO

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Vin 11 Mai 2012 - 13:04

Buna, buna Andreea
    Bine ai venit la noi pe forum <3
    Numele meu e Alexandra, dar imi poti spune cum vrei, incantata de cunostinta ^^
    Sper sa iti faci multi, multi prieteni, sa te distrezi aici si spor la postat <3
    Nu uita sa citesti si sa respecti Regulamentul.
    Am si eu cateva intrebari daca nu te superi ^^:
    1. Ce fel de muzica asculti :? Ai vreo formatie/cantaret preferat :?
    2. Ce fel de filme iti place sa vizionezi :?
    3. Mai ai frati sau surori :?

Cam atat, sper sa ne cunoastem mai bine pe parcurs <3
    P.S. Daca ai vreo nelamurire nu ezita sa apelezi la mine ^^

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Vin 11 Mai 2012 - 16:04

Buna Andreea *hug*
    Ma bucur ca ti-ai facut cont pe forumul nostru si sper sa te distrezi si sa iti faci cat mai multi prieteni Kiss
    Si eu sunt din Iasi si poate punem de o iesire in vara :> in trei, ca mai stiu pe cineva din Iasi.
    Pentru orice nelamurire eu sunt aici, la fel si restul persoanelor din staff. Intrebari nu am ce sa iti pun-lipsa de inspiratie Laugh
    Inca odata: Bine ai venit in comunitatea noastra *hug*

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 16/04/2012

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Vin 11 Mai 2012 - 16:17

Hello, hello Andreea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Bine ai venit pe forum! Eu sunt Claudia, incatata de cunostinta. Si eu sunt din Iasi, iar Rose aici de fata are dreptate, poate poate facem de o iesire la vara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sper sa te distrezi pe aici, sa iti faci cat mai multi prieteni si sa te simti cat mai bine. Intrebari nu am, mi-au luat-o fetele inainte. Inca odata welcome
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Sam 12 Mai 2012 - 7:45

Buna Andreea! Ma bucur sa te cunosc! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Si eu sunt tot Andreea, dar imi poti spune Blacky ^^
    Sper sa te distrezi alaturi noi si sa iti faci cat mai multi prieteni, printre care si eu, daca vrei. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Am observat ca ai deschis un fic nou. Dupa cum ti-am mai spus si in comentarii este superb! Ai talent la ficuri, sa stii. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Inca odata, bine ai venit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Coffe
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 10/05/2012

Mesaj Scris de Coffe la data de Dum 13 Mai 2012 - 13:02

Asa scuzati ca nu am raspuns mai repede la intrebari asa ca hai sa incep.

For ♥ Nekko ♥:

1. !mi place mult sa desenz manga.
    2. Animalele mele preferate sunt pisicile si lilieci:x
    3. Culorile mele preferate sunt negru, anumite nuante de roz si albastru de caraibe.
    4. La animeuri preferatul meu este Fata Iadului dar imi plac si Nana, Naruto si Death Note.

For Άℓєχαηđяα ◕‿◕:

1. Imi place in general sa ascult rock, pop si k-pop dar nu am un cantaret favorit.
    2. Filmele mele preferate sunt filme horror si comediile.
    3. Da, mai am o sora mai mica.

In rest sper sa ma inteleg cu toti si poatate chiar facem de iesirea aia in vara. Si cum mi s-a spus am trecut si pe la regulament si voi incerca sa nu incalc regulile. Si Blacky sigur ca imi doresc sa fim priteni si ma bucur ca iti place ficul meu desi eu sincer nu il consider chiar asa bun este abia al doilea fic si inca cred ca am o problema destul de mare cu descrierea sentimentala.

In rest mersi tuturor pentru intampinare si daca mai aveti intrebari puteti sa mi le puneti.

LaVitaDiMerda
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 04/01/2012

Mesaj Scris de LaVitaDiMerda la data de Dum 13 Mai 2012 - 14:14

Heya!! Uite am trecutsi eu pe aici caci, deh, e de un pik de cand am cam ignorat categoria:))Laugh

Buna Andreea..;* Eu sunt Alina, dar mi se zice Miss`U [[sau Rin]] Ma bucur sa gasesc pe cineva cu RPC la avatar si la semnatura:))Laugh
    Deja te-am intrebat daca RPC-ezi dar vreau sa stiu si de cat timp:D Poate imi dai IDul tau de mess si mai vbim...
    Mdaa sunt chiar obsedata de RPC:))Laugh App, esti pe SP? [[fara nume ca ar fii reclama:D]]

So Sayonara si poate mai vbim:*

Acum este: Mier 18 Ian 2017 - 20:06